Aktualności

„Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych dla osób dorosłych z województwa kujawsko – pomorskiego”

„Miejskie Centrum Lekarskie” oraz Filie w m. Legbąd i Raciąż przeprowadzają darmowe szczepienia ochronne przeciwko pneumokokom dla mieszkańców Gminy Tuchola w wieku powyżej 65 lat. W celu rejestracji, prosimy o kontakt z poradnią- podany w zakładce:  rejestracja.

czytaj dalej

Szczepienia przeciw HPV dla dzieci

Od dnia 1 czerwca 2023 roku Poradnia Dziecięca realizować będzie program darmowych szczepień ochronnych przeciw HPV (ludzkiemu wirusowi brodawczaka). Szczepienia obejmą  dzieci z rocznika 2010 i 2011. W celu umówienia wizyty szczepiennej, prosimy o kontakt osobisty w godzinach pracy poradni lub telefoniczny pod numerem: 52 336 57 60.

czytaj dalej

Filia w Raciążu

Od stycznia 2023 roku „Miejskie Centrum Lekarskie” przejęło Ośrodek Zdrowia w Raciążu. Pacjenci, którzy chcą skorzystać z porady lekarza proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 506 364 737. Rejestracja pacjentów możliwa jest pod poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00- 14.00.

czytaj dalej

Profilaktyka Chorób Układu Krążenia

„Miejskie Centrum Lekarskie” zaprasza wszystkie chętne osoby w wieku 35- 65 lat do skorzystania z badań w ramach Profilaktyki Chorób Układu Krążenia.

czytaj dalej

Filia w Legbądzie

Od lutego 2022 roku „Miejskie Centrum Lekarskie” przejęło Ośrodek Zdrowia w Legbądzie.

czytaj dalej

Poradnia Neurologiczna

Od 1 lutego działalność rozpoczęła Poradnia Neurologiczna.

czytaj dalej